main small_155x155.jpg

Elektrická trojkolka Nitro scooters RUNNER 500 Lithium

Nový model pre rok 2017! Elektrická trojkolka, výkon motoru 500W, 3 režimy výkonu, spiatočka, lithiové batérie 48V 20Ah - znížená váha o 12 kg! Dojazd až 50km, nosnosť 110kg, predné/zadné LED svetlo, klakson, odnímateľné sedadlo (za príplatok). Záruka 2 roky. Odborne nastavená.
Vážený zákazníci v prípade záujmu je potrebné podať objednávku, tovar sa momentálne nachádza na externom sklade
Skladové zásoby
Nie je skladom

Na objednávku dodanie cca 10 dní
1200,00 €

Viac o modeli Nitro scooters RUNNER 500 LITHIUM

Elektrická trojkolka RUNNER 500 je úspešným nástupcom predchádzajúcej generácie XET350 a XET500. Tento nový model disponuje mnohými inováciami, ktoré prispievajú k plnej spokojnosti užívateľov. Silný 500W bezkartáčový elektromotor uložený v prednom kolese uvezie bez problémov aj tažšie osoby. Tento model používa pre jazdu najnovší typ batérii Li-ION 48V a kapacitu 10Ah. Kedže je hmotnosť tejto sady o 12 kg nižšia ako u olovnatých batérii (model RUNNER 500), trojkolku bude mať podobný dojazd ako u 12Ah olovnatých batérii. 

Elektrická trojkolka je ideálná pre osoby, ktoré obľubujú pohodile a istotu stability pri jazde. Je často používaná ľudmi s pohybovými problémami alebo iba ako pomocný prostriedok. Trojkolka je veľmi stabilná a je vhodná aj pre deti. 

 

Motor kombinovaný s tromi stupňami výkonu

Nový model RUNNER 500 používá silný bezkartáčový 500W motor. Tým, že je motor uložený v prednom kolese je výkon skutočne dostačujúci. Výkon motoru je podporený kvalitnými Lithiovými batériami 48V 10Ah, ktoré zároveň zaručujú dlhý dojazd na 1 nabitie.

Tým, že je motor uložený v prednom kolese, ale váha užívateľa sa koncentruje viac na zadnú čast trojkolky, dochádza pri rozjazdoch často k preklzovaniu predného kolesa. Nový model eliminuje tento problém tým, že obsahuje 3 režimy výkonu. Máte možnosť si prepínať medzi 500W - 350W - 200W. Ideálne je rozbiehať trojkolku na nižšom výkone a až potom prepínať na maximum 500W. Pokiaľ cielite na dlhší dojazd, môžete jazdiť kľudne na 200 či 350W a iba núdzovo do kopcov prepnúť na plný 500W výkon.

 

LED osvetlenie & Akcelerátor

Trojkolka je už z výroby doplnená o predné a zadné LED svetlá, ktoré su napájané z batérie trojkolky. Predné LED svetlo je umiestnené na informačnom panely, kde môžeme okrem iného sledovať aj úpadok kapacity batérií. 

Akcelerátor (otočná rukoväť, ktorá ovláda výkon trojkolka otočením k sebe) prešiel inováciou a vyznačuje sa rýchlejšou reakciou oproti predchádzajúcim typom. 

 

Ostatné

Doporučujeme zakúpiť trojkolku spolu s odnímateľným sedadlom (príplatok 20€). Je výškovo nastaviteľné, aby si každý užívateľ našiel pre seba ideálny posed. Zároveň prispieva k bezpečnej jazde na trojkolke. 

Uprostred zadnej časti trojkolky je umiestnené malé centrálne kolečko, ktoré eliminuje možnosť prepadnutia dozadu. Nad ním je umiestnené LED svetlo.

Maximálná nosnosť trojkolky je stanovená na 110kg, ideálne zaťaženie je do cca 85kg. Trojkolka je vhodná pre jazdu na rovinke, či do miernych kopcov. Nie je vhodná do terénu, či na povrchy, kde je nutné prechádzať cez nerovnosti (patníky, chodníky atď.)

Model RUNNER 500 LITHIUM má nové široké ridítka a ich výšku je možné individuálne nastaviť podľa potrieb užívateľa.

Trojkolka sa aktivuje kľúčom, ktorý je po novom umiestnený na paneli uprostred ridítok.

 

Inovácie modelu RUNNER 500 LITHIUM:

  • Zosilnená konštrukcia
  • Nový bezkartáčový motor 500W uložený v prednom kolese
  • Nová riadiaca jednotka s funkciou ECO/TURBO
  • Nový informačný panel s veľkým LED svetlom
  • Nové zadné svetlo
  • Inovovaná predná brzda (s možnosťou aktivácie "ručnej brzdy")
  • Nový typ ridítok

 

Jazda na komunikáciách

Trojkolky s pomocným motorom (t.j. trojkolka, ktorá je dodatočne vybavená motorom a je ju možné prevádzkovať aj bez použitia motora odrážaním) môžu byť použité na komunikáciách, pokiaľ vyhovujú vyhláške MDVRR SR č.464/2009 Z.z. §23,§25. Sú zaradené do skupiny bicykle - prevádzka bez vodičského oprávnenia,bez povinného poistenia a evidečného čísla.

Max.nosnosť 
110 kg
Odporúčané max.zaťaženie 
do 100 kg
Max.rýchlosť 
25 km/h - podľa MDPT SR č.464/2009 Z.z.
Výkon motora 
500W
Dojazd Tooltip
do 40 km
Batérie 
48V 20Ah LiFePO4
Indikácia stavu batérie 
LED panel na ridítkach
Predné svetlo 
áno - LED
Aktivácia/vypínanie kľúčom 
áno
Doba dobíjania 
6 - 8 hodín
Nabíjačka 
áno - súčasť balenia
Predné odpruženie 
áno
Brzda 
predná
Pneumatiky 
2x 8" zadné, 1x 16" predné
Ridítka 
široké, nastaviteľné
Odnímateľné sedadlo 
áno (za príplatok 20€)
Farba 
čierna
Hmotnost vrátane batérií 
34 kg
Hmotnosť sady batérií 
4,6 kg
Rozmery (D x Š x V) 
102 x 67 x 112 cm
Záruka 
24 mesiacov
main small_155x155.jpg
main small_155x155.jpg
main small_155x155.jpg
main small_155x155.jpg
main small_155x155.jpg
main small_155x155.jpg
main small_155x155.jpg
main small_155x155.jpg

Ak Vám video nejde prehrať, musíte si stiahnuť plugin na adrese http://www.macromedia.com/go/getflashplayer

 

 
 

FAQ - vaše nejčastejšie otázky

 

 

Váš dotaz: "Aký je dojazd elektrickej trojkolky RUNNER 500W na 1 nabitie? Vážim približne 82kg."

 

Pokiaľ pôjdete priemernou rýchlosťou okolo 15 - 20 km/h a bude sa jednať skôr o rovinatý terén, RUNNER 500 má vyskúšaný dojazd cez 17 km / 1 nabitie (pri kombinácii ECO a TURBO režimu). Pokiaľ by ste si zvolili drahšie Lithiové batérie, potom bude dojazd podobný, ale snížite tým váhu celého stroja o cca 12 kg a taktiež predĺžite životnosť sady batérii asi 4 násobne (oproti trakčným olovnatým batériám 4x12V). Dojazd ovplyvňujú okrem váhy užívateľa a terénu aj dalšie faktory - správne nahustené pneu a pochopiteľne aj stav batérii. Batérie používaním postupne strácajú potrebnú kapacitu a dojazd sa postupne skracuje. 

 

 

Váš dotaz: "Môžete mi napísať, aké sú vaše výrobky, konkrétne trojkolky, spoľahlivé?"

 

Model Runner 500 je tým najlepším typom trojkolky, ktorý sme kedy ponúkali. Vďaka našej vlastnej kontrole kvality výroby sa naše trojkolky radia medzi najspoľahlivejšie na európskom trhu. Finálnu predpredajnú kontrolu vykonávajú naši technici tu na Slovensku, ktorí každú trojkolku odborne postavia a nastavia pre budúcich zákazníkov. 

 

 

Váš dotaz: "Môžem s trojkolkou Runner 500 na cestu?"

Elektrické trojkolky sú schválené Ministerstvom Dopravy SR pre jazdu na verejných komunikáciách a to v smysle vyhlášky MDPT SR č.464/2009 Z.z. §23,§25. Môžete teda jazdiť po všetkých komunikáciách za rovnakých podmienok ako pri jazde na bicykli.

 

 

Ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte nás kontaktovať osobne, telefonicky alebo e-mailom.

 

V tomto momente pracujeme na vzájomnej dohode podmienok spolupráce so spoločnosťou, ktorá bude poskytovať nákup nášho tovaru na splátky.

 

V blízkej dobe Vás budeme o výsledku informovať.

 

Ďakujeme za pochopenie 

FaLang translation system by Faboba