main small_155x155.jpg

Elektrická trojkolka Nitro scooters RUNNER 800

Nový model pre rok 2018! Elektrická trojkolka, výkon motoru 800W, 3 režimy výkonu, spiatočka, olovené batérie 48V 12Ah, celková váha 45 kg! Dojazd 22km,max. rýchlosť 35km/h, nosnosť 110kg, predné/zadné LED svetlo, klakson,pneu. predná 16" zadná 9" odnímateľné sedadlo (za príplatok). Záruka 2 roky. Odborne nastavenie.
Skladové zásoby
Malé množstvo na sklade
759,00 €

Viac o modeli Nitro scooters RUNNER 800

Elektrická trojkolka RUNNER 800 je najsilnejšia trojkolka z našej ponuky a je úspešným nástupcom predchádzajúcej generácie XET350 a XET500. Tento nový model disponuje mnohými inováciami, ktoré prispievajú k plnej spokojnosti užívateľov. Silný 800W bezkartáčový elektromotor uložený v prednom kolese uvezie bez problémov aj tažšie osoby. Tento model používa pre jazdu olovené batérie 48V a kapacitu 12Ah. (model RUNNER 500), trojkolka bude mať podobný dojazd až 22km na jedno nabitie. 

Elektrická trojkolka je ideálná pre osoby, ktoré obľubujú pohodile a istotu stability pri jazde. Je často používaná ľudmi s pohybovými problémami alebo iba ako pomocný prostriedok. Trojkolka je veľmi stabilná a je vhodná aj pre deti. 

 

Motor kombinovaný s tromi stupňami výkonu

Nový model RUNNER 800 používá silný bezkartáčový 800W motor. Tým, že je motor uložený v prednom kolese je výkon skutočne dostačujúci. Výkon motoru je podporený kvalitnými olovenými 48V 12Ah, ktoré zároveň zaručujú optimálný dojazd na 1 nabitie.

Tým, že je motor uložený v prednom kolese, ale váha užívateľa sa koncentruje viac na zadnú čast trojkolky, dochádza pri rozjazdoch často k preklzovaniu predného kolesa. Nový model eliminuje tento problém tým, že obsahuje 3 režimy výkonu. Máte možnosť si prepínať medzi 800W - 500W - 350W. Ideálne je rozbiehať trojkolku na nižšom výkone a až potom prepínať na maximum 800W. Pokiaľ cielite na dlhší dojazd, môžete jazdiť kľudne na 350 či 500W a iba núdzovo do kopcov prepnúť na plný 800W výkon.

 

LED osvetlenie & Akcelerátor

Trojkolka je už z výroby doplnená o predné a zadné LED svetlá, ktoré su napájané z batérie trojkolky. Predné LED svetlo je umiestnené na informačnom panely, kde môžeme okrem iného sledovať aj úpadok kapacity batérií. 

Akcelerátor (otočná rukoväť, ktorá ovláda výkon trojkolka otočením k sebe) prešiel inováciou a vyznačuje sa rýchlejšou reakciou oproti predchádzajúcim typom. 

 

Ostatné

Doporučujeme zakúpiť trojkolku spolu s odnímateľným sedadlom (príplatok 20€). Je výškovo nastaviteľné, aby si každý užívateľ našiel pre seba ideálny posed. Zároveň prispieva k bezpečnej jazde na trojkolke. 

Uprostred zadnej časti trojkolky je umiestnené malé centrálne kolečko, ktoré eliminuje možnosť prepadnutia dozadu. Nad ním je umiestnené LED svetlo.

Maximálná nosnosť trojkolky je stanovená na 110kg, ideálne zaťaženie je do cca 100kg. Trojkolka je vhodná pre jazdu na rovinke, či do miernych kopcov. Nie je vhodná do terénu, či na povrchy, kde je nutné prechádzať cez nerovnosti (patníky, chodníky atď.)

Model RUNNER 800 LITHIUM má nové široké ridítka a ich výšku je možné individuálne nastaviť podľa potrieb užívateľa.

Trojkolka sa aktivuje kľúčom, ktorý je po novom umiestnený na paneli uprostred ridítok.

 

Inovácie modelu RUNNER 500 LITHIUM:

  • Zosilnená konštrukcia
  • Nový bezkartáčový motor 800W uložený v prednom kolese
  • Osvečené olovené baterie 48V 12Ah
  • Nová riadiaca jednotka s funkciou ECO/TURBO
  • Nový informačný panel s veľkým LED svetlom
  • Nové zadné svetlo
  • Inovovaná predná brzda (s možnosťou aktivácie "ručnej brzdy")
  • Nový typ ridítok

 

Jazda na komunikáciách

Trojkolky s pomocným motorom (t.j. trojkolka, ktorá je dodatočne vybavená motorom a je ju možné prevádzkovať aj bez použitia motora odrážaním) môžu byť použité na komunikáciách, pokiaľ vyhovujú vyhláške MDVRR SR č.464/2009 Z.z. §23,§25. Sú zaradené do skupiny bicykle - prevádzka bez vodičského oprávnenia,bez povinného poistenia a evidečného čísla.

Max.nosnosť 
110 kg
Odporúčané max.zaťaženie 
do 100 kg
Max.rýchlosť 
25 km/h - podľa MDPT SR č.464/2009 Z.z.
Výkon motora 
800W
Dojazd Tooltip
do 40 km
Batérie 
48V 20Ah LiFePO4
Indikácia stavu batérie 
LED panel na ridítkach
Predné svetlo 
áno - LED
Aktivácia/vypínanie kľúčom 
áno
Doba dobíjania 
6 - 8 hodín
Nabíjačka 
áno - súčasť balenia
Predné odpruženie 
áno
Brzda 
predná
Pneumatiky 
2x 8" zadné, 1x 16" predné
Ridítka 
široké, nastaviteľné
Odnímateľné sedadlo 
áno (za príplatok 20€)
Farba 
čierna
Hmotnost vrátane batérií 
34 kg
Hmotnosť sady batérií 
4,6 kg
Rozmery (D x Š x V) 
102 x 67 x 112 cm
Záruka 
24 mesiacov
main small_155x155.jpg
main small_155x155.jpg
main small_155x155.jpg
main small_155x155.jpg
main small_155x155.jpg
main small_155x155.jpg
main small_155x155.jpg
main small_155x155.jpg

Ak Vám video nejde prehrať, musíte si stiahnuť plugin na adrese http://www.macromedia.com/go/getflashplayer

 

 
 

FAQ - vaše nejčastejšie otázky

 

 

Váš dotaz: "Aký je dojazd elektrickej trojkolky RUNNER 500W na 1 nabitie? Vážim približne 82kg."

 

Pokiaľ pôjdete priemernou rýchlosťou okolo 15 - 20 km/h a bude sa jednať skôr o rovinatý terén, RUNNER 500 má vyskúšaný dojazd cez 17 km / 1 nabitie (pri kombinácii ECO a TURBO režimu). Pokiaľ by ste si zvolili drahšie Lithiové batérie, potom bude dojazd podobný, ale snížite tým váhu celého stroja o cca 12 kg a taktiež predĺžite životnosť sady batérii asi 4 násobne (oproti trakčným olovnatým batériám 4x12V). Dojazd ovplyvňujú okrem váhy užívateľa a terénu aj dalšie faktory - správne nahustené pneu a pochopiteľne aj stav batérii. Batérie používaním postupne strácajú potrebnú kapacitu a dojazd sa postupne skracuje. 

 

 

Váš dotaz: "Môžete mi napísať, aké sú vaše výrobky, konkrétne trojkolky, spoľahlivé?"

 

Model Runner 500 je tým najlepším typom trojkolky, ktorý sme kedy ponúkali. Vďaka našej vlastnej kontrole kvality výroby sa naše trojkolky radia medzi najspoľahlivejšie na európskom trhu. Finálnu predpredajnú kontrolu vykonávajú naši technici tu na Slovensku, ktorí každú trojkolku odborne postavia a nastavia pre budúcich zákazníkov. 

 

 

Váš dotaz: "Môžem s trojkolkou Runner 500 na cestu?"

Elektrické trojkolky sú schválené Ministerstvom Dopravy SR pre jazdu na verejných komunikáciách a to v smysle vyhlášky MDPT SR č.464/2009 Z.z. §23,§25. Môžete teda jazdiť po všetkých komunikáciách za rovnakých podmienok ako pri jazde na bicykli.

 

 

Ak máte akúkoľvek otázku, neváhajte nás kontaktovať osobne, telefonicky alebo e-mailom.

 

V tomto momente pracujeme na vzájomnej dohode podmienok spolupráce so spoločnosťou, ktorá bude poskytovať nákup nášho tovaru na splátky.

 

V blízkej dobe Vás budeme o výsledku informovať.

 

Ďakujeme za pochopenie 

FaLang translation system by Faboba