Servis

Naša firma uskutočňuje záručný a aj pozáručný servis IBA LEN pre výrobky značky Nitro scooters. Iné značky neprímame.

Záručný servis

Miestom plnenia záruky je naša prevádzka - Prešovska 45, Bratislava 2 - Ružinov. Kolobežku môžete doručit osobne (počas našej otváracej dobe) alebo zaslať kurierskov službou - PROSÍME NEPOSIELAŤ SLOVENSKOU POŠTOU, najlepšie www.DPD.sk , www.DHL.sk alebo poštovým kurierom nie klasickou poštou. Upozorňujeme, že kolobežky, ktoré nie sú dostatečne zabalené príjdu väčšinou v poškodenom stave. Pre vybavenie záručnej opravy je nutné predložit originál Záručného listu (nie kópiu) a k nemu pripojený popis závady a kontakt. Pri absencii Záručného listu sa bude jednať o plne platenú opravu.  Prosím kolobežky posielajte bez sedačky.

Záručné opravy sú vykonávané prednostne. Po vykonaní opravy Vás budeme kontaktovať pre vyzdvyhnutie kolobežky.

Pozáručný servis

Naša firma poskytuje aj pozáruční (platený) servis. Kolobežku môžete doručiť osobne alebo zaslať kurierskov službou - PROSÍME NEPOSIELAŤ SLOVENSKOU POŠTOU, najlepšie www.DPD.sk , www.DHL.sk alebo poštovým kurierom nie klasickou poštou. Upozorňujeme, že kolobežky, ktoré nie sú dostatečne zabalené príjdu väčšinou v poškodenom stave. Pre vybavenie opravy je nutné pripojiť popis závady a kontakt. Po vybavení opravy Vás budeme kontaktovať pre vyzdvyhnutie kolobežky. Ceník náhradných dielov najdete na našom webe.

"Upozornenie": 

Pri nevyzdvihnutí výrobku zo servisu do 30 dní od SMS alebo telefonickej výzvy u dokončenej oprave
je účtovaný skladovací poplatok vo výške 12,00 eur s DPH za každý začatý mesiac.


Vážený zákaznici s pozáručným servisom alebo plateným servisom na kolobežky väčšinou benzínové, značky Nitro Scooters sa možete obrátiť aj na nášho servisného partnera v Dubnici nad Váhom.

Kontakt: p. Matuška - Dubnica nad Váhom - t.č. 0905/481627

 

Ekologická likvidácia

Vážení zákazníci,

naše společnosť, ktorá uvádza na trh v Slovenskej republike priemyselné baterie a akumulátory, si Vás týmto dovoluje informovať o tom, že zaisťuje oddelený zběr vám dodávaných priemyselných baterií a akumulátorov, prípadne ich možete odovzdať na zberných miestach, kde takéto akumulátory zberaju.

Jednou z firiem je napríklad aj:

Palkov s.r.o.
Mlynské nivy 4963/56, 821 05 Bratislava
tel.: 0948/277978
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 

 

Upozornenie:

Použité baterie a akumulátory, nesprávne vyhazované s bežným odpadom, môžu vážne narušiť životné prostredie. Po čase se z nich uvolňujú škodlivé látky (najmä tzv. tažké kovy), ktoré môžu znečistiť pôdu alebo podzemné a povrchové vody. Tažké kovy obsiahnuté v bateríjach majú preukazatelne škodlivý vpliv na ludské zdravie. Recyklaciou kovových látok obsiahnutých v bateriach dá sa dosiahnúť významných energetických a materiálných úspor primárnych surovín. Aby mohla byť vybitá bateria zrecyklovaná, musí byť odovzdána na tzv. mieste zpätného odberu či mieste oddeleného zberu. Prehled miest zpätného odberu najdete na webe. 

popel.jpgSymbol preškrtnutej odpadovej nádoby môžete objaviť priamo na našich batériach, na ich obaloch alebo na elektrozariadeniach, ktorá batérie alebo akumulátory obsahují. Tento symbol vyjadruje, že batéria nepatrí do odpadkového koša, ani kontejnérau s komunálným odpadom. Vyhadzovánie batérií do zberných nádob určených pre komunálný odpad alebo do volnej prírody je prísne zakázané.

FaLang translation system by Faboba